Założenia serwisu

Serwis programy.nakompa.pl ma za zadanie rozpowszechniania darmowego oprogramowania wśród użytkowników serwisu. Chcemy, aby dostęp do niezbednych programów okazał sie dużo łatwiejszy i przyjemniejszy

Pliki programów są udostępniane zgodnie z licencją producentów - pochodzą ze stron i serwerów producentów. Przed instalacja należy zapoznać sie z licencją oprogramowania i przestrzegać jej przez okres używania programu.

Zastrzeżone nazwy i loga firm czy programów, zostały wykorzystane w serwisie tylko i wyłącznie po to aby użytkownik mógł z łatwością zidentifikować program lub firmę udostępniającą oprogramowanie.

Opisy programów są własnościa serwisu programy.nakompa.pl, lub pochodzą ze stron producentów oprogramowania co zostaje zaznaczone w opisie, kopiowanie ich bez zgody autorów jest zabronione i surowo karane.


Regulamin

 1. Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu.
 2. Korzystanie z Serwisu odbywa się wyłącznie na koszt i ryzyko Użytkownika.
 3. Użytkownik decyduje sie na instalację oprogramowania na własną odpowiedzialność
 4. Użytkownik dodając program do serwisu jest zobowiązany dodać link do legalnej kopii aplikacji, wraz z odpowiednim opisem.
 5. Grupa NET-Atak nie ponosi odpowiedzialności za funkcjonowanie programów pobranych z linków witryny nakompa.pl
 6. Grupa NET-Atak nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez oprogramowanie pobrane z linków witryny programy.nakompa.pl
 7. Grupa NET-Atak nie ponosi odpowiedzialności za wpisy użytkoników w kometarzach. Za komentarze odpowiedzialni są wyłącznie użytkownicy serwisu.
 8. Grupa NET-Atak nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu serwisu.
 9. Grupa NET-Atak nie ponosi odpowiedzialności za treści reklam, oraz banerów reklamowych zamieszczonych na podstronach serwisu programy.nakompa.pl
 10. Zabronione jest korzystanie z serwisu programy.nakompa.pl oraz z jego zasobów w sposób niezgodny z prawem, oraz w celu wyrządzenia szkody osobom trzecim.
 11. Właściciel serwisu naKompa.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podawania przyczyn.
x
kodeki

Dodaj komentarz


Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

2+dwa =

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Nie pamiętam hasła...

Felgi Mokotów Warszawa | Akumulatory Warszawa | Serwis Samochodowy Piaseczno

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.